ANA SAYFA

HİZMETLERİMİZ

TEKNİK SERVİS

İLETİŞİM

Bilgisayar Teknik Servis

Küçükyalı Bilgisayar Servisi

Maltepe Bilgisayar Servisi

İdealtepe Bilgisayar Servisi

Bostancı Bilgisayar Servisi

Kartal Bilgisayar Servisi

Altıntepe Bilgisayar Servisi

Yüzevler Bilgisayar Servisi

Aydın Evler Bilgisayar Servisi

Suadiye Bilgisayar Servisi

İçerenköy Bilgisayar Servisi

Ataşehir Bilgisayar Servisi

Kazasker Bilgisayar Servisi

Notebook Tamiri
Laptop Teknik Servis
Küçükyalı bilgisayarcı

 

Maltepe bilgisayar servisi ev ve iş yerlerine bilgisayar teknik servis hizmet ağına sahip firmamız, Maltepe ve İstanbul genelinde aktif olarak sistem bakımı, yedek parça değişimi ve yerinde arıza tespiti yapmaktadır.
Maltepe bilgisayar teknik servisi denildiğinde akla ilk gelen isim BC Bilişim’dir. Teknik servis konusunda bir fenomen olan firmamız, marka farkı olmaksızın tamir ve bakım yapabilmektedir.
Sony teknik servisi, Asus teknik servisi, Lenovo teknik servisi, Toshiba teknik servisi, hp teknik servisi, Exper teknik servisi,  Dell teknik servisi ve Acer teknik servisi başta olmak üzere bir çok markaya orijinal parçalar ile hizmet vermektedir.
Bilgisayar sistem kurulumları, format işlemleri ortalama 2 saat sürer.
Maltepe genelinde yaygın teknik servis ağı olan firmamız aynı zamanda İstanbul Anadolu Yakasına da hızlı teknik servis hizmeti sağlar.
Format ve program yüklemeleriniz artık çok kolay ve basit!
Bilgisayar teknik servisimiz tüm programları içermektedir. Outlook ayarlarınızı ister ofisimizde isterseniz de teknik servis desteği ile yerinde yapabiliriz.
ittikçe genişleyen ve insanları kendine bağlayan bilgisayarlar sizin gözünüzü korkutmasın siz gündelik işlerinizi yaparken sizin yerinize biz teknolojiyi takip ediyoruz ve sizin için basitleştiriyoruz.
İnternet deyince aklınıza sosyal arkadaşlık siteleri ve dünyaca ünlü arama motoru Google’un ürettiği youtube gibi video siteleri gelir elbette. Durup dururken istediğiniz bir siteye ulaşamamak bazen çok sinirlendirici olabilir. Bilgisayar teknik servisimiz tam da burada devreye giriyor ve sizi bu dertten kurtarıyor.  Yerinde ve zamanında müdahale ile artık işiniz yarım kalmayacak.
Notebook teknik servisi, klavye, menteşe, ekran ve mause başta olmakla birlikte tüm notebook ve netbook yedek parçalarını temin edebilirsiniz.